Tandemový seskok v dárkovém balení

Objednávka tandemového seskoku:

Plátce tandemu:
telefon:
ulice + č. p.:
PSČ + město:

Vyhlídkové lety

Využijte možnosti a zakupte svým příbuzným nebo známým jako dárek POUKAZ NA VYHLÍDKOVÝ LET

Nabízíme Vám lety nad vámi zvolenou lokalitou, za vámi určeným účelem, jak ve všední dny, tak o víkendech za následujících podmínek:

Letada

• ANTONOV 2 - jednomotorový letoun pro dva piloty a 12 cestujících.
    Největší dosud létající dvouplošník na světě.
  • další typy letadel dle domluvy

Piloti

Lety provádí výhradně obchodní piloti s příslušnou kvalifikací pro Aeroklub Vysočina. Jedná se o profesionální piloty (ve většině případů instruktory létání), kteří zajišťují mimo těchto letů i ostatní letecké práce, jako jsou letecké výcviky, fotolety, letecké práce v zemědělství, letecké hašení požárů a podobně.

Doba letu

V případě pronájmu celého letadla je cena domluvena individuálně dle požadavků .

Ideální doba letu je 30 minut. Za tuto dobu si lze prohlédnout Jihlavu a její okolí, nebo jiné místo poblíž Jihlavy (například Polnou, Telč apod). V případě konkrétního vámi zvoleného cíle nebo trasy jsme schopni předem odhadnout, jaký čas bude na let třeba.

Ceny

• ANTONOV 2 - "Andula" pro 12 cestujících 250,- Kč/min.
    Vhodné pro velké skupiny, 30 minutový let 650Kč,- na osobu, minimální doba letu 15 min
  • Další typy letadel zajistíme podle požadavků.

Pro objednání vyhlídkového letu nás prosím kontaktujte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nově nabízíme VIP členství v klubu přátel historického létání !!!

Podpořte rozvoj historického létání u nás VIP členstvím!Jste fanoušky historického létání? Tak nás přijďte navštívit na Jihlavské letiště a prohlédněte si repliky vojenských letadel. Mimo jiné je k vidění Sopwith 1½ Strutter! Tento britský dvoumístný dvouplošník, využívaný především jako stíhací letoun se zasloužil o zlomení nadvlády německých letadel během první půlky 1. světové války. Stroj tohoto typu je jediný v ČR a na celém světě jsou jen 3 podobná funkční letadla.

Co získáte VIP členstvím v klubu LSD? Kromě běžných výhod, které najdete na zde dostanete navíc tričko našeho klubu, budou Vám zpřístupněny výrobní dokumentace historických letadel a jako bonus získáte seznamovací let v trvání 30 či 60 minut nad okolím Jihlavy! Jedná se o velmi silný a neopakovatelný zážitek. K dokonalému zážitku patří dobové oblečení, které Vám před letem zapůjčíme (maximální váha pro účastníka je 90 kg).

Členství je možno získat:

- pro 1 osobu v ceně 2 600 Kč

-  pro 2 osoby v ceně 5 000 Kč

Toto členství je platné jeden rok.

Přihlášení uživatele.